Reklamační podmínky

Vážení zákazníci,

zakoupili jste si výrobek přes náš internetový obchod a  neodpovídá Vašim představám? Zákazník, který uzavřel smlouvu s internetovým eshopem www.poslednikus.cz má právo odstoupit od kupní smlouvy a to v zákonné lhůtě 14 dní od převzetí zboží, bez udání důvodu. Právo se vztahuje i na produkty zakoupené v showroomu Smart Lashes.

 

Jak postupovat při vrácení?

 Vrácení zboží na prodejně osobně:

- Zboží je nutné vrátit do 14 dní od zakoupení, v původním obalu, včetně všech komponentů, na adresu společnosti: Poslednikus s.r.o., Mladých Běchovic 2, 190 11 Praha 9, v pracovní dny od 10:00 – 16:00 hodin.

- K odstoupení od smlouvy je potřebné poslat oznámení na email info@poslednikus.cz a doložit kopii faktury.

- Na pobočce výrobek zkontrolujeme, když splňuje všechny požadavky vystavíme dobropis a vydáme Vám peníze v hotovosti.

 

Vrácení zboží poštou, kurýrem:

- Vyplňte a vytiskněte si reklamační formulář. Žádáme Vás o detailní vyplnění reklamačního formuláře, který urychlí a zjednoduší celý proces odstoupení od smlouvy. Údaje k vyplnění formuláře naleznete na faktuře.

- K balíčku doložte kopii faktury.

- Zboží pečlivě zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. 

- Zboží je nutné vrátit do 14 dnů od převzetí, v původním obalu, včetně všech komponentů, na adresu společnosti: Poslednikus s.r.o., Mladých Běchovic 2, 190 11 Praha 9.

- Kupující nese náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu. Balíčky na dobírku nepřebíráme.

- O výsledku odstoupení od smlouvy Vás budeme informovat emailem do 14 dní. Dobropis Vám bude zaslán v příloze.

 

Na které zboží se vztahuje právo odstoupení od smlouvy?

K odstoupení od smlouvy je možné posílat jenom produkty, na které:

- se vztahuje 14 denní lhůta,

- jsou zabaleny v původním obale,

- jsou doručené se všemi komponenty, které byly součástí prodejního balení,

V případě nedodržení výše uvedených pokynů, nemusí prodávající vrátit zákazníkovi celou kupní částku produktu, nebo zamítnout odstoupení od smlouvy. Výše vrácené částky se bude posuzovat individuálně.

 

Jak se počítá lhůta 14 dní?

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dní, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně). Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.


Kdy a jakým způsobem budou zákazníkovi vráceny peníze?

Prodávající je povinný vrátit zákazníkovi peněžní částku v zákonné lhůtě 14 dní, bankovním převodem. Peněžní částku není možné vrátit zákazníkovi dříve, než bude zboží předávajícímu vráceno. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího. Peníze můžete dostat také osobně na naší prodejně.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Nechcete o něco přijít? Přidejte si svůj email do našeho emailového zpravodaje a nic již nepromeškáte.

Kde nás najdete